🦊 Підсумки вівторка, 11 жовтня 2022
Новини для тих, у кого немає світла, щоб за ними слідкувати в реальному часі
Минулий тиждень, вихідні і початок цього не дав можливості засісти за розсилку. Але треба брати себе в руки та повертатися думками до розвитку цивілізації. Тож трошки новин вам приніс.
Meta показала Quest Pro
На щорічному івенті багато говорили про майбутнє VR та показали новий пристрій. Це ще не революція, але девайс вийшов топовий.
По суті, це дороблений Quest 2 де оновили процесор, винесли батарею на потилицю та додали камери розпізнавання обличчя та очей.
Але це відкриває нові можливості як для користувачів, так і для розробників софта. Подивимось що з цього вийде.
Нові Chromebook для геймінгу
ASUS, Acer та Lenovo випустили нові моделі, які мають топові характеристики саме для “клауд геймингу”. Тобто для підʼєднання до геймстримінгових сервісів і використання додаткового обладнання (миша + навушники з мікрофоном).
Мабуть закриття Google Stadia було умовою співпраці з іншими сервісами. Подивимось на перші огляди того, як воно насправді працює.
Boston Dynamics обіцяють не озброювати роботів
За підтримки інших виробників роботів вони пообіцяли у листі, що не будуть цього робити, бо люди боятимуться роботів.
Дивлячись на те, що зараз у нас роблять з безпілотниками та щоденно прилітаючі іранські мопеди – не вірю.
Як тільки перший рободог почне продаватися на амазоні - його відразу куплять волонтери, а військові примотають армованим скотчем вибухівку і відправлять у бік ворога.
А ворога знайти зараз простіше ніж рободога.
Що показав Google
Мені було трошки не до розбору деталей презентації минулого тижня, тож виділяю для себе лише дві події.
Pixel 7 та Pixel 7 PRO
Новий такий-сякий смартфон на Android, з процесором від Google, який надає більше можливостей для використання штучного інтелекту.
За рахунок штучного інтелекту покращили камеру, якість звуку та обробку фото. А ще кожному власнику нададуть безкоштовний VPN.
Pixel Watch
Новий такий-сякий смарт годинник на WearOS 3, який позиціонують як “аплвотч але круглий”.
Як кажуть перші огляди – слабка батарея, маленький екран, дуже масивні. Ну таке.
Завтра в укритті послухайте цього хлопця, який був популярний під час Другої Світової, післявоєнні роки, часи Карибської Кризи та навіть під час війни во Вʼєтнамі. І все одно був на позитиві. Надобраінч.